Жюрі

 

Марія Грація Мінополі

Викладач, хореограф, балетмейстер


Викладач та балетмейстер із сучасних танців в Неаполі. Її мистецький досвід постійно збагачується в Італії та за її межами, вивчає різні танцювальні техніки та мови сучасного танцю. У 2011 році закінчила факультет Сучасний танець та література, захистила дисертацію «Сучасний танець: нова поезія тіла, між мистецтвом жесту та мистецтвом слова». Як викладача її запрошують на різні фестивалі та майстер класи по Італії та за кордоном. Як хореограф вона отримувала нагороди такі, як Special mentoin на Міжнародному конкурсі танцю «Сполето» (Італія) у 2014 році та Міжнародна премія «Рієті» (Італія) у 2018 році та перша премія на Міжнародному конкурсі танцю «DanzaSì» у 2016 році. У 2017 році вона заснувала «Танцювальну компанію Introspecto», з якою створила кілька робіт, з яких «Шепіт» (2017) став фіналістом Міжнародної хореографічної премії «Premio Roma» 2018. Як хореограф-фрілансер, вона співпрацює з професійними танцюристами, створюючи соло та па-де-де, експериментуючи свій особистий погляд на рух.

Франческо Аннарумма

Хореограф, танцівникНавчався в Académie de Danse Princesse Grace, танцювальній школі La Scala, англійській національній балетній школі. Потім він почав танцювати в Мауро де Кандіа, Джорджіо Манчіні та Крістіанін Челліні в співпраці з нцювальним форумом в Монако, режисер Жан-Крістоф Мейлот. Франческо приєднався до "Staatsteater am Gärtnerplatz" під Гансом Геннінг Паар, де він був танцівником та солістом. Під час керівництва Карла Альфреда Шрайнер був на посаді хореографа і куратора компанії. Франческо викоував багато головних ролей. На гастролях в Китаї, виступав на сценах найпрестижніших театрів Китаю та Х'юстона, головну роль (принца зі сплячої красуні)

Під час своєї кар’єри в Мюнхені він був танцівником у таких хореографів, як Йо Стромген, Якопо Годані, Тоні Ріцці, Георг Рейшл та Емауель Соаві, а також головної ролі "One Flat Thing Reproduced" Вільма Форсайта. Учасник Х'юстонського фестивалю з хореографією Якопо Годані та Маргарити Донлан.
Учасник шоу ("Мінутемаде"), де танцював п'єси Марко Гьоке, Емануеля Гат, Бенуа Лахамбре, Олександра Екмана, Маргеріт Донлан, Роберто Запала, Кайетано Сото, Майкла Кігана-Долана, Джентіана Дода, Еяла Дадона, Крістопер Роман, Нанін Лінінг, Ерна Шварсдоттір, Нора Сітжес-Сард, Едвард Клюга, Ніколья Пейсла.      
Хореограф у Gärtnerplatz, його твори були виконані танцюристами театру Gärtnerplatz в рамках серії "Хвилина".
Франческо Аннарумма також був обраний сезонним хореографом театру Петрузеллі, де дебютував хореографом в опері Джузеппе Верді "Il Trovatore".
Франческо Аннарумму також почали запрошувати як хореографа в штатстеатр Магдебурга (Німеччина), його нове творіння "Дивні істоти" на відкритті 2019 року.
Франческо Annarumma створює соло для Picone Etoile Джузеппе для вшанування Россіні і Рудольф Нурієв.
Attiva - це також співпраця як балетмейстера та викладача в проекті Mp3, режисером якого були Мішель Польяні та Daw of Florence, режисером Євгеніо Буратті, численні визнання на різних фестивалях танцю як молодого хореографа у всьому світі: Міжнародна премія Капрі Данза 2018, Премія за відмінність танцю 2018, Фестиваль Sabaudia Dance.

Томас Даніеліс

Хореограф, перформер, танцівникДаніеліс був художнім керівником Int. Bühnenwerstatt Tanztheater Festival (2007 - 2009), директор IG Tanz Steiermark. (2013-2017), а в 2017 році він заснував FEYNMen - колектив художників, що займаються танцями, перформансами, образотворчим мистецтвом і музикою.
Отримав ступінь магістра в Академії музики і драматичного мистецтва, Братислава, Словаччина.
Даніеліс танцював в якості гостя для S.Waltz and guests (De), ABC (Франц.), ABC (Fr), Cie. Felix Ruckert (De), Cie. W.Dorner (At), Freyer Ensemble (De), Granhøj Dance (DK) та інших.

Дар'я Кольцова

Художниця, кураторка, перформерка.


ЇЇ художня практика включає інсталяцію, скульптуру, відео, графіку, перформанс та інтерактивні роботи. Дар'я досліджує у своїх роботах соціальні та персональні сперечання, групові та персональні міфології, розповідає особисті історії, залучаючи глядача до взаємодії.

У 2018 стала фіналісткою Non-stop media, 2017 - стипендіатка та резидентка програми Gaude Polonia, у 2015 отримала гран-прі конкурсу МУХИ, 2015 - номінантка премії Pinchuk Art Prize, 2014 - фіналістка кураторського конкурсу Izolyatsia

Катерина Підгайна

Мистецтвознавиця, куратор


Мистецтвознавиця, куратор виставкових проектів в Україні та закордоном, експерт Українського культурного фонду, співзасновниця організації «Скульптурний цех», куратор курсу Art.Management.Curation у школі Projector, куратор візуальної програми GOGOLFEST.

Павло Алдошин

Актор театру та кіно


Один із засновників та учасник театральної компанії «УЗАХВАТІ» (Київ). Актор у іммерсивному шоу «Діалоги». Мій голос звучить Play-promenade "Час" (Київ) Актор театру "Мізантроп" (Київ), "Король Убю", "Орестея", "Сліпота" Актор театру та кіно